Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Skorpion Red Smutny napisał:
Mnie natomiast bardzo dziwi, jak można z łatwością wielką osądzać drugiego człowieka, jak można osądzać poddając się gremialnej manipulacji. Jak łatwo jest z człowieka dobrego, uczynić złego i ze złego uczynić bohatera. Jak łatwo jest człowiekowi zmanipulowanemu wyłączyć myślenie. Jeżeli mamy inne zdanie niż wszyscy i nie chcemy potakiwać jak inni, to wtedy uznaje się takiego człowieka za winnego, bo nie myśli tak jak My, albo jest przeciwko Nam. Mściwość - śmieszne słowo dla niedojrzałych chyba ludzi, tak uważam. Mści się ten, kto nie przeżył niczego wzniosłego w swoim życiu. Miłego życzę
Dzięki za życzenia i ja to bym Cię Skorpionko bronił boś dobra kobieta i na forach przejechana ostro, ale też i dzięki temu bardzo nieufna i boję się obyś czasem i na mnie się nie dała ostro z krytyką, ale to co tu mówisz to racja, tak działają pewne narzędzia w rekach mistrzów ... Z racji skromności i powściągliwości słowa na ten temat tu nie będę robił wykładów, a i tak byłby jak znam życie pusty śmiech na sali z samego niedowierzania ... Pozdrawiam Cię też bardzo serdecznie i pisz częściej, zapraszam Często widzimy co chcemy - 1. - X 2. - Y 3. - Z
Ostatnio edytowany 3 października 2011 r. o 18:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema ludzie uuuuuuuuuuuuuuuuuu echo: Hi VAREA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
to nie jest plota, a dodatkowy pomysl. zaznaczylam z gory, ze nic o tym nie wiem. jest to mniej krzywdzace niz zmyslanie, ze jestem znajoma, ktora wie na pewno. wez pod uwage, ze sa tacy, ktorym zalezy zeby nadal o Iwonie pamietac, pisac. trzeba sie liczyc z tym, ze padna rozne opinie. niezbyt to tu pasuje, ale "slawa ma swoja cene" tu mamy do czynienia juz prawie z nieslawa. i jest to w wiekszosci!!! wina ludzi, ktorzy sprytnie szydzili z tej sprawy i ktorzy nalezeli do kola zaprzyjaznionych z jej matka internautow (topik glowny na GP24). kazdy bral pod uwage wasze zdanie. opieral sie na nich i na przez was podawanych faktach. ludzie was traktowali jako najswiezne i sprawdzone wiadomosci. najgorsza dla wiele juz tu postac jednego uzytkownika, nie podam nicka, ktory podajac sie za wielkiego przyjaciela, robil najwiecej zamieszania, uzywal podstepu, niszczyl zamiast pomagac. lepiej udalo mi sie przypatrzec tej osobie przez dzialalnosc na wizazu. dlategto ludzie patrza juz na ta sprawe z niechecia i niesmakiem.
Hej Varea, trafne bardzo Witam Cię, mój klonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esperanza napisał:
Hej Varea, trafne bardzo Witam Cię, mój klonie
a witam witam to juz nas obie podsumowali? swataja mnie z kazdym, a przeciez ja posagu nie mam a za to stwierdzenie, juz mnie zminusowali, a ja naprawde bylam bardzo delikatna i oszczedna w tym co tak naprawde mysle o tej postaci i widze ze wszedzie jest tak odbierany racja nalezy do wiekszosci, co nie?
Ostatnio edytowany 3 października 2011 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a witam witam to juz nas obie podsumowali? swataja mnie z kazdym, a przeciez ja posagu nie mam a za to stwierdzenie, juz mnie zminusowali, a ja naprawde bylam bardzo delikatna i oszczedna w tym co tak naprawde mysle o tej postaci i widze ze wszedzie jest tak odbierany racja nalezy do wiekszosci, co nie?
Klonów miałąś już kilka z GP24 . Nie pasuje komuś najzwyczajniej, że Ty, osoba z zewnątrz masz takie a nie inne spojrzenie na to co przeczytałaś tam. Niepoprawne bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze. dla idioty bede zawsze gorszym od niego idiota, dla myslacego - konstruktywna opozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam nocą
Ostatnio edytowany 3 października 2011 r. o 22:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty cos piles? czesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choc to nie w naszym regionie... szukam topika o tych zamieszkach z policja w zielonej gorze... chetnie byl podjela temat ale jak temat ucichl szybko... niedlugo bedzie, ze policji w ogole tam nie bylo tego dnia
Ostatnio edytowany 3 października 2011 r. o 22:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
choc to nie w naszym regionie... szukam topika o tych zamieszkach z policja w zielonej gorze... chetnie byl podjela temat ale jak temat ucichl szybko... niedlugo bedzie, ze policji w ogole tam nie bylo tego dnia
Nic się nie stało, tylko jakiś roztargniony kibic nagle wskoczył pod wolniutko nadjeżdżające auto i tak paskudnie jakoś, a wiele nie brakowało i mogłoby to kraj doprowadzić do totalnego bankructwa jak Grecję ... [media]http://www.youtube.com/watch?v=qJe8Ff8QIhQ[/media]
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 13:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no wlasnie a gdzie was wywialo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
? (...) z/w
Zabili go i uciekł Rozumiem że poniedziałek - to był wyjątkowo ciężki dzień. I taki deszczowy trochę mglisty. Ale dzisiaj będzie lepiej, już poczułam na balkonie tą bryzę nadchodzącego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
Zabili go i uciekł Rozumiem że poniedziałek - to był wyjątkowo ciężki dzień. I taki deszczowy trochę mglisty. Ale dzisiaj będzie lepiej, już poczułam na balkonie tą bryzę nadchodzącego dnia.
Bo szewc poniedziałek ma za święto, a i wczoraj było Święto Zjednoczenia Niemiec http://th.interia.pl/11,b265bc4772329406/BRD-DDR.PNG Gdzieś tam zawsze mają szczęście, a my zmagać się w podłości i wzniosłości, słabości i siły, wybitności i prostactwa nadal musimy w mrocznej nadziei lepszego jutra ... ... A po nocy przychodzi dzień, A po burzy spokój, Nagle ptaki budzą mnie Tłukąc się do okien Znowu szary, pusty dom,..." Ale za to dziś we wtorek .. Witam wszystkich
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 08:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. "Gdzieś tam zawsze mają szczęście, a my zmagać się w podłości i wzniosłości, słabości i siły, wybitności i prostactwa nadal musimy w mrocznej nadziei lepszego jutra ..." S@uber Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a znamy życie, prawda? S@uber Ty jesteś jak ten nasz wykładowca, a my tacy niepokorni studenci co plotkują nawet jak jesteś na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
Cześć. "Gdzieś tam zawsze mają szczęście, a my zmagać się w podłości i wzniosłości, słabości i siły, wybitności i prostactwa nadal musimy w mrocznej nadziei lepszego jutra ..." S@uber Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a znamy życie, prawda? S@uber Ty jesteś jak ten nasz wykładowca, a my tacy niepokorni studenci co plotkują nawet jak jesteś na sali
A mi to nie przeszkadza, otwartość i szczerość bardzo sobie cenię, choć co do ludzkiej głupoty mam wątpliwości wielkie, czy ona jakieś korzyści komukolwiek przynosi, a szczególnie tym nerwowym, nadętym pajacom co to po nocach spać nie mogą, ale żeby o 01:41 nabożeństwo "gorzkich żali" odprawiać to już trzeba mieć nieźle z dekla - prawda? Sorki za delikatną uszczypliwość, ale nie mogę i nie jest mi wolno przejść obojętnie wobec rosnącej skali zjawiska
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 10:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej no soooory, nazywasz mnie nadętym pajacem? A z jakiego powodu? Znowu w coś mnie wkręcasz chłopie
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 11:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
Ej no soooory, nazywasz mnie nadętym pajacem? A z jakiego powodu? Znowu w coś mnie wkręcasz chłopie
Oj Infa,Infa ? Widziałem na gł. jest ok. I co znowu poleciałaś gonić za pierdołami ?
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 13:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I co znowu poleciałaś gonić za pierdołami ? " Olaboga tracę czas na życie i obowiązki, a tyle mogłabym napisać na forum w tym czasie! O ja niepokornyj student! A Ty S@uber nie słuchasz swych uczniów, kiedy poprawiają Ciebie, że nie należy wyciągać daleko idących wniosków z tego co się widzi, a te ruchome światła w nocy na niebie to niekoniecznie UFO ale są tacy, którym wszystko jedno, ważne żeby jakiś dramat był na scenie! Mam nadzieję że będziesz długo trawił to przesłanie mistrza ZEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
"I co znowu poleciałaś gonić za pierdołami ? " Olaboga tracę czas na życie i obowiązki, a tyle mogłabym napisać na forum w tym czasie! O ja niepokornyj student! A Ty S@uber nie słuchasz swych uczniów, kiedy poprawiają Ciebie, że nie należy wyciągać daleko idących wniosków z tego co się widzi, a te ruchome światła w nocy na niebie to niekoniecznie UFO ale są tacy, którym wszystko jedno, ważne żeby jakiś dramat był na scenie! Mam nadzieję że będziesz długo trawił to przesłanie mistrza ZEN
Jedno z tego co dobre to, to że się jednak rozwijamy, stojąc w miejscu człowiek cofa się bezwiednie - prawda? Jesteś mistrzem, jesteś Ja też nie tracę czasu po próżnicy, mam tyle obowiązków,że nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak bym jeszcze musiał tracić czas na pracę, niby miałem być godzinę na basenie z dziećmi, ale jak odmówić, jak nalegają. Czasem myślę sobie, że to szczęście od Boga dane, że mnie też tu na te tematy przygnało ... A tu >>> Mój odnośnik <<< na samym dole mam Info dla Ciebie specjalne wyjaśnienie PW mam już czynne, jakby kto pytał
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 22:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e co za rebus S@uber, nie cierpię jak się nudzisz, kiedy ja jestem zajęta. Nie wiem o co Ci chodzi z tym Turkishem!! Nie czyń ze mnie królika doświadczalnego i z innych też! PROSZĘ!! Napisz coś wprost, logicznie, zadaj konkret. Socjologia i psychologia społeczna to naprawdę ciekawe dziedziny, można o tym naprawdę podyskutować, może się czegoś ciekawego dowiem z twoich rzetelnych badań, ale nie chcę być celem tych badań, ok???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...